Whatsapp, Twitter ve Facebook’a neden girilmiyor ?

Whatsapp, Twitter ve Facebook’a girişte sorun yaşanıyor. Hemen hemen hepimizin günlük olarak kullandığımız bu uygulamalar çalışmadığı gözükmekte daha doğrusu yavaşlamış durumda. Bundan dolayı sitelere ve uygulamalara girmek nerede ise imkansız, HDP’li milletvekillerinin yakalanmasının ardından ki en önemli isim olan Selahattin Demirtaş’ın basın duyurusu olarak Twitter üzerinden yakalama kararını bildirmesi üzerine twitter ile facebook‘a erişim yasağı getirildi.

Twitter ve Facebook Çalışmıyor!
HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ise, Twitter hesabından 01:20’da attığı tweet’de Diyarbakır’daki evinin kapısında polislerin olduğunu ve ‘zorla gözaltına alınma kararının’ bulunduğunu yazdı yazıdan sonra saat 01.20 itibarı ile erişime kapatıldığı ve bu yüzden sosyal medyanın kullanılamadığı bildirildi.

Whatsapp Girilmiyor
Whatsapp’a girmeye çalıştığımız da sunucu ile bağlantı kurulamadığı haberi geliyor, bunun sebebinin turkcell, türk telekom ve vadafone hatlarında yaşanan bir sorun yüzünden olduğu belirtiliyor.

Gece saatlerinde erişime kapatılan siteler açıldı, fakat yaşanan İnternet sorunları yüzünden ip alma konusunda sıkıntı yaşanıyor. Bu sebep ile sitelere erişim olmamakta.

Bu Habere Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir